V posledním měsíci školního roku jsme toho stihli opravdu hodně! Proto jsem se rozhodla, že vše popíšu v krátkých bodech. 😊
- Radovánky - všechny naše šikulky to zvládly úplně nejlépe!
- Výlet do Bukovce - vůbec nám nevadilo, že jsme trošku zmokli, protože jsme si to užili i tak.
- Zmrzlinka - ta přece k létu neodmyslitelně patří.
- Domácí kino! - když nám pršelo, tak jsme si jednou udělali ve třídě tmu, pustili jsme si oblíbenou pohádku a dokonce jsme dostali i kelímky s popcornem.
- Divadélko Smíšek - poslední představení bylo o sloníkovi, který pro své kamarády sháněl vodu.
- Výlet k vodě - prošli jsme se k Olze, kde nás bavilo hlavně házet kamínky do vody, malovat vodou smajlíky nebo stavět vysoké věže.
- Vysvědčení - co by to bylo za konec školního roku bez vysvědčení?
- Fotečky v plástvích - děti jsem fotila na začátku roku a teď když už máme konec, tak to potřebovalo obnovit, abychom si mohli prohlédnout jak jsme za celý ten rok vyrostli. A nakonec z toho máme i takové naše třídní tablo! 😊
Ať už o prázdninách pojedete k moři, na hory nebo zůstanete doma, přejeme vám abyste si léto užili se svými dětmi v pohodě, ve zdraví a bez úrazů!
A teď už koukněte na fotky, budeme se na vás těšit zase v září, tak pac a pusu! K.
Datum vložení:
29. 6. 2023 13:48
Datum poslední aktualizace:
29. 6. 2023 13:49
Autor:
KW