ZŠ a MŠ Třinec
Základní škola a mateřská škola Třinec, Kaštanová 412
příspěvková organizace

Loučíme se se školním rokem

Loučíme se se školním rokem

A je to tady! Celý školní rok nám už utekl a byla to teda pořádná jízda!

V posledním měsíci školního roku jsme toho stihli opravdu hodně! Proto jsem se rozhodla, že vše popíšu v krátkých bodech. 😊

  • Radovánky - všechny naše šikulky to zvládly úplně nejlépe!
  • Výlet do Bukovce - vůbec nám nevadilo, že jsme trošku zmokli, protože jsme si to užili i tak.
  • Zmrzlinka - ta přece k létu neodmyslitelně patří.
  • Domácí kino! - když nám pršelo, tak jsme si jednou udělali ve třídě tmu, pustili jsme si oblíbenou pohádku a dokonce jsme dostali i kelímky s popcornem.
  • Divadélko Smíšek - poslední představení bylo o sloníkovi, který pro své kamarády sháněl vodu.
  • Výlet k vodě - prošli jsme se k Olze, kde nás bavilo hlavně házet kamínky do vody, malovat vodou smajlíky nebo stavět vysoké věže.
  • Vysvědčení - co by to bylo za konec školního roku bez vysvědčení? 
  • Fotečky v plástvích - děti jsem fotila na začátku roku a teď když už máme konec, tak to potřebovalo obnovit, abychom si mohli prohlédnout jak jsme za celý ten rok vyrostli. A nakonec z toho máme i takové naše třídní tablo! 😊

Ať už o prázdninách pojedete k moři, na hory nebo zůstanete doma, přejeme vám abyste si léto užili se svými dětmi v pohodě, ve zdraví a bez úrazů!

A teď už koukněte na fotky, budeme se na vás těšit zase v září, tak pac a pusu! K.

 

Datum vložení: 29. 6. 2023 13:48
Datum poslední aktualizace: 29. 6. 2023 13:49
Autor: KW

Partneři a projekty