NOCOVÁNÍ PIRÁTI

Opět po roce se loučíme s našimi skoroškoláky, kteří dospěli do věku, kdy naši školku musí opustit a vydat se na širé moře dobrodružství a další etapu svého života, kterou prožijí ve škole.

Počasí nám tentokrát přálo, společnými silami jsme zvládlli pro děti připravit nové téma nocování a to pirátské. I přes velkou nemocnost dětí, začínající dovolené a odlety k moři se nám nocování vydařílo se skoro stoprocentní účastí dětí, což jsme nečekaly a moc rodičům i dětem děkujeme, že se i přes obtíže dostavili na pirátskou párty a vše bezvadně zvládli. Rodičům děkujeme za přípravu nádherného občerstvení, které mělo velký úspěch.

Loučení začalo krátkým programem dětí, které se poprvé všechny společně sešly až na vystoupení, ale i přesto vše bravurně zvládly. Poté děti musely prokázat své schopnosti plněním úkolů s rodiči, aby mohly být pasovány na kadety školáky. Po splnění všech  úkolů přišlo pasování a s ním předání drobných upomínkových dárků, které doufáme se dětem i rodičům budou líbit. Na závěr pasování si děti spolu s rodiči napsaly na papírky přání do své další životní etapy a poslaly je balónky do neznáma. Snad se všem jejich přání vyplní. Následovalo  krátké pohoštění s rodiči a poté se děti musely s maminkami a tatínky rozloučit, protože je čekalo hledání pokladu podle mapy a také po setmění stezka odvahy. Mezitím, když jsme všichni společně čekali na tmu, si děti vyrobily měšce na poklad a také pirátské náramky dle svých představ a vyfotily se ve fotobudce. A protože čas rychle utíkal, do pelíšku se děti dostaly až ve 23.15 a po pohádce, jak jinač než mořské, usly klidným spánkem.  Ráno byli kluci ranní ptáčata, zato děvčátka si přispala do 8.30, ale není se čemu divit, když takhle dlouho ponocovala. Doufáme, že se všem pirátské odpoledne líbilo, že jsme se důstojně rozloučily s našimi mazlíčky a přejeme jim hodně úspěchů do další plavby. Na celou pirátskou výpravu se pojďte s námi podívat do fotogalerie - https://dasale.rajce.idnes.cz/Piratske_pasovani/.

Datum vložení: 26. 6. 2022 12:11
Datum poslední aktualizace: 9. 9. 2022 12:12