Naše školka je umístěna v okrajové části sídliště Sosna. I když jsme na sídlišti, máme kolem sebe kus opravdové přírody. V blízkosti školky je kopec "Jahodná", kde s dětmi chodíme do lesa poznávat přírodu. Máme taky blízko k řece Olši, pozorujeme ryby i vodní ptactvo, tvoříme z kamínků a oblázků. Navštěvujeme pěkně upravený park u nemocnice Sosna, ve kterém je hodně uměleckých soch. Pobyt venku děti také tráví na školní zahradě v přírodním stylu. Tady se děti "vyřádí" na průlezkách i v pískovišti. Máme zrekonstruovanou i celou MŠ.  Celý objekt je pojat útulně a zajímavě z výtvarného hlediska. Školka je vyzdobena pracemi dětí a rodičů.

Naše školka má ve školním roce 2022/2023 3.třídy.  Ve třídě VČELKY jsou děti od 2 - 3 let. Ve třídě BERUŠKY děti od 3 - 4,5 let a ve třídě ŽABKY děti od 4,5 - 6 (7)let. Náš prvořadý úkol při výchově dětí je individuální přístup k dítěti a nabídnout jim co nejvíce podnětů k jejich rozvoji. Můžete sledovat na těchto internetových stránkách naši každodenní práci, nakouknout do fotogalerie a pokud budete mít chuť, zapojit se do dění školky novými podněty, náměty, nápady apod. Jde nám všem hlavně o spokojený úsměv "našich" dětí.

1.třída

VČELKY