Poslední týden před vánočními prázdninami

Náš poslední školní týden před prázdninami a vlastně poslední školní týden v roce 2022 se nesl ve vánočním duchu a učení jsem vyměnili za vánoční atmosféru.

V pondělí jsme se vydali pod okny Domova důchodců Sosna a klientům a zaměstnancům domova, jsme společně s dětmi z MŠ Sosnová a Habrová zazpívali vánoční koledy, písně a popřáli jsme jim krásné a veselé Vánoce. Tuto tradici dodržujeme již od doby Covidu, kdy byl zákaz návštěv a jsme rádi, že můžeme chodit takto potěšit klienty pravidelně a věřím, že i v roce 2023 se sejdeme opět pod okny a společně si opět zazpíváme.

Úterý se neslo ve znamení příprav vánočního vystoupení a jarmarku. Jsme rádi, že jsme se mohli přidat k Otevřené třídě a kdo chtěl zazpíval si na odpoledním vystoupení vánoční píseň. Dopoledne jsme společně s dětmi z MŠ Habrová zhlédli generální zkoušku a následně jsme připravili naši třídu na odpolední jarmark. Odpoledne se k nám již přidali i rodiče a společně jsme si všichni užili vánoční vystoupení, jarmark a kavárničku.

Ve středu jsem si užili poslední plavání v roce 2022, děti si užily vodní hry a hlavně tobogán. A pak jsme si užili ochutnávku cukroví, předali jsem si dárečky z přátelství a společně jsme si připili a popřáli krásné Vánoce a prázdniny.

Čtvrtek jsme jeli do divadla do Českého Těšína a všichni žáci naší školy se pobavili při sledování příběhu z Betlému. Děti si to moc užili, a ne jen děti.

V lednu nás opět čeká spousty akcí – podíváme se do knihovny, vydáme se do vesmíru, do divadla a také do nemocnice. O všem vás budu milí rodiče informovat s předstihem v deníčku dětí nebo emailem.

Datum vložení: 31. 12. 2022 10:00
Datum poslední aktualizace: 2. 1. 2023 17:17