Úvodní stránka

Vítejte na internetových stránkách ZŠ a MŠ Třinec Kaštanová

Vážení rodiče, zákonní zástupci dětí a žáků, sympatizanti školy,

velmi ráda všem sděluji, že všichni žáci a děti školy i zaměstnanci školy (účastníci ozdravného pobytu) dne 5. 3. 2022 v 14:03 hod. přijeli do Podmitrova. Děti MŠ přijeli do Podmitrova dne 6.3. 2022 v 13:15 hod. Všichni jsou v pořádku. Brzy další informace. Přeji všem krásný víkend. Iveta Hudzietzová

Kam směřuje ZŠ Kaštanová? ZDE se můžete dozvědět.

Vážení rodiče, zákonní zástupci žáků, milí žáci školy,

sděluji vám informace platné pro školy a školská zařízení ke změnám v mimořádných opatřeních ministerstva zdravotnictví s účinností od 31. 1. 2022.

V období od 31. ledna 2022 probíhá antigenní testování žáků školy 1x v týdnu, a to vždy v pondělí; není-li pondělí vyučovacím dnem, provede se preventivní testování první vyučovací den následující po tomto dni.

Povinnost podstoupit test se nevztahuje na žáky, kteří absolvovali nejdéle před 72 hodinami RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem nebo nejdéle před 24 hodinami rychlý antigenní test (RAT) na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 provedený poskytovatelem zdravotních služeb s negativním výsledkem. Nově se netýká žáků, kteří prodělali laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u něj doba nařízené izolace a od pozitivního RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2, na jehož základě byla nařízena izolace, neuplynulo více než 30 dnů.

Zdvořile žádáme rodiče, aby uvedenou skutečnost (kratší doba než 30 dnů po izolaci) prokazatelně sdělili třídnímu učiteli svého dítěte.

Informace pro rodiče - leták MŠMT zde.

Ve škole jsou žáci testováni samoodběrem antigenními testy dodávanými MŠMT.

Více se můžete dozvědět zde.  a zde. Mgr. Iveta Hudzietzová, ředitelka školy

Metodický pokyn pro krajské hygienické stanice a Hygienickou stanici hlavního města Prahy k nařizování karantény izolace v souvislosti s onemocněním covid-19 Aktualizace s účinností od 31. ledna 2022 zde.

Plakát s podmínkami soutěže zde.

Vážení rodiče, zákonní zástupci žáků, milí žáci školy,

sděluji vám informace platné pro školy a školská zařízení ke změnám v mimořádných opatřeních ministerstva zdravotnictví s účinností od 3. 1. 2022.

V období od 3. ledna 2022 do 16. ledna 2022 probíhá antigenní testování žáků školy 2x v týdnu, a to vždy v pondělí a ve čtvrtek; není-li pondělí nebo čtvrtek vyučovacím dnem, provede se preventivní testování první vyučovací den následující po tomto dni. Dále pak od 17. ledna 2022 probíhá antigenní testování dětí a žáků každé pondělí; není-li prvním vyučovacím dnem v týdnu pondělí, provede se preventivní testování první vyučovací den v týdnu.

Pozor - nově se testují i žáci, kteří mají dokončené očkování nebo jsou v ochranné lhůtě po prodělání nemoci. Povinnost podstoupit test se nevztahuje na žáky, kteří absolvovali nejdéle před 72 hodinami RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem nebo nejdéle před 24 hodinami rychlý antigenní test (RAT) na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 provedený poskytovatelem zdravotních služeb s negativním výsledkem. Informace pro rodiče - leták MŠMT zde.

Ve škole jsou žáci testováni samoodběrem antigenními testy dodávanými MŠMT.

Více se můžete dozvědět zde. Mgr. Iveta Hudzietzová, ředitelka školy

PF společně vytvořily žákyně školy Maru, Veru a Sisi.

Plakát ve větším rozměru zde.

Pozvánku na Školní jarmark vytvořily sestry Sisi a Veru Svobodovy.

Srdečně zvou žáci i zaměstnanci školy.

Vážení rodiče, milí žáci,

dovoluji si Vás upozornit na odkazy na www stránkách školy, které jsou určeny právě Vám. Chcete vědět více o IT bezpečí a nebezpečí? O GDPR? O hře Squid Game? Rozklikněte zde.

Vážení rodiče, zákonní zástupci žáků naší školy,

od 29. 11. 2021 do 28. 2. 2022 budou probíhat v pondělky preventivní screeningové testování žáků školy antigenními testy, tzn. první školní den žáka v novém týdnu.

MŠMT vydalo informace pro školy a školská zařízení platné k 14. prosinci 2021, více se můžete dozvědět zde.

Z důvodu prevence před onemocněním covid-19, zdvořile žádáme všechny dospělé osoby, aby nevstupovaly do prostor školy.

Více se můžete dozvědět zde a zde.

Desatero doporučení pro veřejnost zde.

ROZHODNUTÍ o přijetí žáka do školní družiny

pro školní rok 2021/2022

Č. j. 7ZŠ/0796/2021

Základní škola, jejíž činnost vykonává Základní škola a mateřská škola, Třinec, Kaštanová 412, příspěvková organizace, rozhodla svou ředitelkou. Více se můžete dozvědět zde.

Rozhodnutí o přijetí žáka do ŠD ze dne 3. 9. 2021 zde.

Červenec 2022
neděle, 3. července
slaví: Radomír

Zde se můžete přihlásit pro zadávání, změnu