Adresa: Kaštanová 412
739 61 Třinec
Tel.: +420 558 993 621
+420 558 993 622

skola@zsamskastanova.cz
Základní škola a mateřská škola, Třinec, Kaštanová 412, příspěvková organizace
MENU
ZŠ Kaštanová
MŠ Sosnová
MŠ Habrová
Úvodní stránkaArchiv Školní družina 2014-15

Vychovatelky: Alexandra Korzecová, Irena Kubiková

Provoz ŠD:

ranní družina pondělí - pátek od 6.00 do 7.35 hod.,

odpolední družina pondělí - pátek od 11.40 do 16.00 hod.

Kontakt: 731 626 976

Domečky pro skřítky

Hezké letní počasí nás vylákalo na procházku do parku k nemocnici. I když sluníčko hodně hřálo, mezi stromy bylo příjemně. Každá skupinka dětí si našla svůj kouteček pro stavbu z přírodnin někde pod stromem. A tak nakonec vznikly ze šišek, listí, větviček a mechu pro lesní skřítky stavby s názvy jako „Srub u velkého smrku“, „Chaloupka u Ferdy“, „Hotel u bukvice“. Ve škole po vyhodnocení na všechny čekala sladká odměna. Fotografie zde.

         Den maminek

 "Milá maminko, přeji Ti vše nejlepší" nebo "moje maminko, mám Tě moc rád", taková a jiná přání napsaly děti do srdíček a obrázků ke Dni matek. 

Fotografie zde.

Milé maminky, ať každý den je jako sváteční.

              VESELÉ VELIKONOCE

 " Hody, hody, doprovody,dejte vejce malovaný." Různými technikami malovaná vajíčka a jinými velikonočními výrobky si děti vyzdobily školní družinu k Velikonocům. Pochlubily se s nimi i na velikonočním jarmarku. A. Korzecová

Fotografie zde.

Divadelní představení 

Sdružení rodičů naší školy spolu se školní družinou připravilo 15.března pro děti netradiční nedělní odpoledne. Do divadelního sálu DK TRISIA na divadelní představení pohádky "Princezna se zlatou hvězdou na čele" se šlo podívat 27 dětí společně s rodiči a vychovatelkami ŠD. Pohádka se všem líbila a děti se těší na další představení. Alexandra Korzecová Fotografie zde.

       Karneval v ŠD

Poslední den před jarními prázdninami jsme si užili karnevalové veselí. Děti se proměnily v pohádkové postavičky, zvířátka, bojovníky, strašidla. Během odpoledne se střídal rej masek se soutěžemi, hrami a nechyběla ani tombola. Nakonec si odnesli všichni nějakou odměnu. Fotografie zde.

Překážkový běh

Svá tělíčka jsme si pořádně protáhli na překážkové dráze v tělocvičně. Závodili jsme o nejlepší čas a i ti,kteří si ze začátku moc nevěřili,tak za velkého povzbuzování dosáhli hezkých výsledků. A takové bylo umístění v jednotlivých kategoriích:

1.tř.- V.Kutajová, M.Niemiec, M.Kunský, 2.tř.- T.Zelinková, A.Martynková, F.Kaczmarczyk, 3. tř.- K.Waschková, M.Zvrtek, V.Novotný, 4.tř.- K.Slavíčková, K.Smetanová, F.Mitrenga, D.Sikora

Celkový nejlepší čas měli: F.Mitrenga, A.Martynková, V.Novotný. Fotografie zde.

          "Valentýnské přání"

 Pro ty, které máme rádi a své nejbližší, jsme vyšívali "Valentýnská přání".

Samozřejmě jsme dopsali i hezká blahopřání. Fotografie zde.

Je dobojováno! Rozdáním diplomů a odměn skončil turnaj dvojic ve stolním fotbalu. Zúčastnili se ho nejen kluci, ale i některá děvčata ŠD.

Umístění: 1.místo - P.Martynek, J.Gajdoš, 2.místo - T.Dzik, M.Javorek, 3.místo - V.Roček, O.Roček. BLAHOPŘEJEME!

Fotografie zde.

K Vánocům pro své nejbližší jsme vyráběli dárečky. Ti zručnější vyšívali ubrousky, jiní malovali ozdoby na stromeček a slepovali ozdobné řetězy nebo psali vánoční a novoroční přání. Nejvíc se nám povedly malované šišky ve zdobených květináčích, které určitě navodily u všech sváteční atmosféru, těšení se na dárky pod stromečkem a vítání nového roku. Fotografie zde.

V prosinci se děti těšily na první sněhové vločky. Ale ani malí Mikulášci, usměvaví sněhuláci a krásně ozdobené vánoční stromky nepřinesly sněhovou nadílku.

Fotografie zde.

stránka: 12
Tato stránka je vytištěna z webu www.7zstrinec.cz
Těšíme se na Vaši další návštěvu.
HeSki